Karty, które kochamy kochać

Udostępnij

Wizytówka, w swojej istocie, jest kartą kontaktową, która ułatwia utrzymywanie kontaktów. Weź przykład z Dorothy Kern, która umieściła na swoich wizytówkach wszystkie istotne informacje i cechy: wszystko, począwszy od jej imienia i nazwiska, poprzez tytuł, a skończywszy na uchwycie na Twitterze i kodzie QR! Najlepsze jest to, że nadal udaje jej się zachować czysty i prosty design.

Jej wizytówki cieszą się dużym powodzeniem również wśród jej kolegów. Jak mówi Dorothy: "Uwielbiam moje kartki Gotprint - są niesamowite. Odkąd o nich napisałam, ludzie proszą mnie o zaprojektowanie dla nich... a ja wysyłam ich do gotprint na zamówienie!".

Dziękujemy Dorothy za wszystkie polecenia, które wysłałaś w naszą stronę!

Piękna ilustracja zawsze przykuwa naszą uwagę, tak jak ta na kartkach April Melchior. Wykorzystuje ona tył swoich kartek, aby pokazać jedno ze swoich dzieł, a przód, aby odesłać do swojego bloga, który zawiera portfolio jej pięknych kreacji!

Uwielbiamy specjalne kształty i wydają się one być bardzo popularne wśród naszych klientów. Tutaj, Jaimie Woodruff używa okrągłego kształtu specjalnego, aby podkreślić nazwę swojej firmy - BubbleWood Photography - i wyróżnić się z tłumu. Jak zauważa Jaimie: "Dostałem tak wiele komplementów na ich temat i uwielbiam mieć coś, co wyróżnia się spośród innych fotografów".

A jeśli masz imponujące karty własne, które chciałbyś, abyśmy przedstawili, po prostu zamieść zdjęcie na naszej stronie na facebooku lub twitterze!

facebook.com/GotPrintUS twitter.com/@GotPrint