Ostateczna lista niezbędnych rzeczy na przyjęcie absolwentów

Udostępnij

Ukończenie szkoły to ekscytujący czas dla wszystkich zaangażowanych - nie tylko absolwenci właśnie osiągnęli coś znaczącego, ale mają zamiar rozpocząć zupełnie nowe przygody. Przyjęcie z okazji ukończenia szkoły to doskonała okazja dla wszystkich, którzy byli częścią tej podróży, aby świętować z nowym absolwentem i osobiście złożyć mu gratulacje.

Przyjęcie z okazji ukończenia szkoły nie musi być bardzo pracochłonne, zwłaszcza jeśli zastosujesz się do naszych pomocnych wskazówek. Od dekoracji do ulubionych partii, te sugestie pomogą Ci rzucić obchody twój absolwent nigdy nie zapomni!

Zaproszenia na imprezę z okazji ukończenia szkoły

Ogłoś nadchodzące wydarzenie za pomocą nowoczesnych zaproszeń na imprezę z okazji ukończenia szkoły. Nie zapomnij dołączyć oficjalnego zdjęcia ucznia, jeśli jest ono dostępne, oraz włączyć kolorów szkoły absolwenta.

Baner ukończenia szkoły i znak na podwórku

Niech świat (lub przynajmniej okolica) dowie się o osiągnięciach Twojego absolwenta dzięki jasnemu banerowi gratulacyjnemu. Połącz to z niestandardowym znakiem w kształcie strzałki na podwórku, aby imprezowicze nie mieli problemów ze znalezieniem miejsca.

Plakaty i wydruki z okazji ukończenia szkoły

Zaprezentuj swoją dumę dzięki spersonalizowanym wydrukom na ścianę! Bądź kreatywny z dużym wydrukiem przypominającym plakat filmowy lub powiesić zamontowany wydruk ścienny zawierający kolaż zdjęć utalentowanego absolwenta.

Budka fotograficzna dla absolwentów

Odświętna budka fotograficzna daje każdemu gościowi szansę na zrobienie sobie zdjęcia ze szczęśliwym posiadaczem dyplomu. Wydrukuj nazwę szkoły i rok na ponadwymiarowych, zwijanych banerach, aby uzyskać niedrogie i trwałe tło.

Muzyka w tle

Poproś absolwenta o przygotowanie playlisty z jego ulubionymi piosenkami z ostatnich kilku lat. Pokochają tworzenie ścieżki dźwiękowej z ich czasu w szkole, a muzyka doda zarówno energii, jak i osobowości do imprezy.

Wynajmij ciężarówkę z jedzeniem

Uwolnij swój czas, aby cieszyć się uroczystościami, pozwalając profesjonalistom zająć się jedzeniem. Wynajmij food trucka lub dwa, aby obsłużyć gości i zminimalizować sprzątanie. Chociaż może to zająć trochę dodatkowego wysiłku, deser absolwent bar wypełniony smakołykami bitite-size jest na pewno zaimponować uczestnikom, jak również.

Upominki na imprezę z okazji ukończenia szkoły

Nie zapomnij wysłać imprezowiczów do domu z grad-themed torby z łakociami! Dla łatwego i zabawnego przysługi partii, wypełnić spersonalizowane kubki z czekoladą złote monety lub cukierki wykonane z kolorów szkoły. Zaoszczędź czas i pieniądze używając naszych przyjaznych dla budżetu niestandardowych naklejek do zaklejenia torebek na przysługi.

Kartki z podziękowaniem za ukończenie szkoły

Nadaj swoim kartkom z podziękowaniami osobisty charakter, umieszczając na nich zdjęcie z ukończenia szkoły i pisząc odręczną notatkę dla każdego gościa. To świetny sposób, aby dać im znać, jak wiele ich wsparcie znaczyło dla Ciebie przez te wszystkie lata.