Kompletny przewodnik po tworzeniu kalendarza 2021

Udostępnij

Chcesz stworzyć idealny drukowany kalendarz? Zanim się tego podejmiesz to sprawdź rodzaje kalendarzy firmowych.

Niezależnie od tego, czy chodzi o firmowe prezenty, prezenty świąteczne dla przyjaciół i rodziny, czy też do odsprzedaży, przeprowadzimy Cię przez proces tworzenia Twojego idealnego projektu. Ułatwiamy drukowanie kalendarzy: bez względu na to, czy szukasz kalendarzy ściennych z możliwością nadruku, stacjonarnych czy też kalendarzy dla Twojej firmy... mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Mamy nawet cały wachlarz darmowych szablonów do rozpoczęcia pracy - na co więc czekasz?

Rok 2020 był dziwny, ale teraz nadszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość i spisać i przygotować wszystkie ważne daty na rok 2021!

Po co tworzyć kalendarz 2021?

Niezależnie od tego, czy jesteś firmą, indywidualnym twórcą czy sprzedawcą detalicznym, kalendarze są doskonałym sposobem na utrzymanie marki w pamięci przez cały rok. Najlepsze jest to, że prawie każdy człowiek go potrzebuje - na pewno inteligentna technologia sprawiła, że wiele naszych pamiętników zostało przeniesionych online, ale nic nie pobije wkładania długopisu do papieru i zawieszania kalendarza, aby był zawsze na widoku.

Ok, więc postanowiłeś stworzyć kalendarz na 2021 rok. Świetnie! Co teraz?

Po pierwsze, zdecyduj się na rodzaj drukowanego kalendarza, który Cię interesuje. Czy będzie to Kalendarz Pulpitowy (Desktop Calendar)? Jednostronny Kalendarz wiszący na ścianie? Kalendarz z obciętymi kciukami? Mamy cały zakres do zbadania, więc przyjrzyjmy się bliżej...

Kalendarze biurkowe

Bez względu na to, czy kontynuujesz pracę w domu, czy też odnajdujesz drogę powrotną do biura w styczniu, żadne miejsce pracy nie jest kompletne bez idealnego kalendarza biurkowego.

Praca w domu

Możesz wypełnić każdą stronę swojego kalendarza 2021 standardową siatką 30+ dni lub zmniejszyć ten element i wykorzystać połowę miejsca na obraz lub nawet "listę rzeczy do zrobienia".

Kalendarze biurkowe uwielbiają papier teksturowany, ponieważ często są obsługiwane bardziej niż inne drukowane kalendarze. Mając to na uwadze, pomyśl również o swoich zapasach papieru. Wszystkie nasze drukarki biurkowe są wykończone mocną drucianą oprawą i mają grubą tekturową podpórkę, aby zapewnić, że zachowają one swój kształt bez względu na to, co robisz w pracy.

Fotograficznie drukowane kalendarze

Jeśli masz zdjęcia, które chcesz zaprezentować przez cały rok, dlaczego nie użyjesz ich w projekcie kalendarza na 2021 rok?

Wybierz Dwustronicowy Kalendarz ścienny i wyświetl pełnokolorowe zdjęcie drukowane na górnej stronie z miesiącami poniżej. Niewielki projekt, ale wygląda świetnie wisząc na każdej ścianie! Idealny, jeśli jesteś fotografem, który chce rozpowszechnić Twoją markę lub po prostu kimś, kto ma wspomnienia, którym chce się podzielić w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Dodaj foliowaną okładkę

Jeśli chcesz się naprawdę wyróżnić, zawsze możesz dodać trochę blasku dzięki Foliowaniu. Niezależnie od tego, czy jesteś firmą, która chce zaimponować, czy też tworzysz do odsprzedaży, foliowane okładki stanowią idealny wybór. Dzięki szerokiej gamie błyszczących kolorów do wyboru, znajdziesz folię pasującą do Twojego projektu, nawet jeśli jest to marka.

Możesz dodać foliowane okładki korzystając z naszego serwisu Bespoke tutaj.

Kalendarze, na których można pisać

Chociaż istnieje tak wiele różnych formatów do wyboru, najważniejszą rzeczą jest to, że muszą być one łatwe do zapisania. Zastanów się nad użyciem niepowlekanych lub teksturowanych papierów i stworzeniem prostego miesięcznego projektu z dużą ilością miejsc, aby umożliwić ludziom wypełnienie ważnych dat i przypomnień.

Kalendarze motywacyjne

Chcesz zainspirować swoich klientów? Dlaczego nie stworzyć małego, jednostronicowego kalendarza ściennego lub kalendarza z obciętymi kciukami, w którym połowa Twojego projektu będzie stanowić cytat motywacyjny, a druga połowa - miesiące? Możesz wybrać dowolną wycenę, a połowa zabawy polega na jej pozyskaniu!

Tworzenie twojego projektu

Kiedy już zdecydujesz o celu swojego kalendarza, zastanów się, jak będzie wyglądał. W zależności od tego, kim jesteś, Twój projekt będzie miał różne potrzeby. Na przykład, jeśli tworzysz firmowe kalendarze do rozdawania klientów i kontrahentom, będziesz chciał mieć pewność, że Twój wizerunek marki jest na pierwszym planie i na każdej stronie. Więc pamiętaj, aby umieścić go na każdym spreadu:

Twoje logo

Inspirujący wizerunek lub cytat, który odnosi się do Twojej firmy
Jeśli tworzysz w celu odsprzedaży, upewnij się, że Twoje logo lub strona jest widoczna również na każdej stronie!

Ważne daty

Dzięki szerokiej gamie błyszczących kolorów do wyboru, znajdziesz folię pasującą do Twojego projektu, nawet jeśli jest to marka. Oczywiście, uwzględnimy Boże Narodzenie i wszystkie ważne święta (bo każdy chce wiedzieć, kiedy ma dzień wolny!), ale co jeszcze trzeba będzie rozważyć?

  • Jeśli tworzysz taki dla edukacji, pomyśl o datach semestrów i dni wstawiania.
  • Tworzenie projektu biznesowego? Pomyśl o ważnych wydarzeniach związanych z Twoimi, takich jak wystawy i targi.
  • Jeśli jesteś organizacją charytatywną, dlaczego nie wspomnieć o ważnych wydarzeniach, które wspierasz, takich jak wyścigi czy targi?
  • Jeśli tworzysz na potrzeby odsprzedaży, pomyśl o swojej publiczności. Czy byłoby dla nich korzystne wiedzieć o takich wydarzeniach jak Black Friday?
  • Jeśli pracujesz w branży hotelarsko-gastronomicznej lub oferujesz usługi takie jak fryzjerstwo, dlaczego nie uwzględnić kluczowych sprzedaży lub promocji?