Sprzedawczyni z Etsy, Allisa Jacobs

Udostępnij

Jakiś czas temu zostałam wprowadzona do Etsy, i wkrótce potem, zostałam uzależniona. Ogromna, przyjazna społeczność utalentowanych artystów i rzemieślników, którzy robią i sprzedają ręcznie robione, jedyne w swoim rodzaju, nifty rzeczy, znajdziesz wszystko, od ręcznie robionej biżuterii do robionych na zamówienie mebli na tej popularnej stronie.

Wszystkie przedmioty, na które się natkniesz zostały wykonane z rozmysłem, przemyślane i stworzone dla jednostki, a nie dla rynku masowego. W końcu celem Etsy jest "umożliwienie ludziom zmiany sposobu, w jaki działa globalna gospodarka", aby pomóc małym firmom prosperować, dać wartość twórcy i uczynić produkty zrównoważonymi - czyli wszystko to, co większość z nas może docenić. A co najlepsze, możesz poznać i kupić bezpośrednio od osoby, która stworzyła dany produkt.

I choć są to małe firmy, to nie próżnują, jeśli chodzi o marketing swojej pracy. W rzeczywistości, mieliśmy sporo sprzedawców z Etsy, którzy pojawili się na naszych portalach społecznościowych, pytali o swoje zamówienia, linkowali do swoich blogów i wysyłali nam zdjęcia swoich wizytówek.

Allisa Jacobs, jeden z takich sprzedawców Etsy i klient GotPrint, tworzy piękne, ręcznie robione torby i torebki w uroczym, wyrazistym stylu. Ale jej talenty nie kończą się tylko na tym. Równie dużo uwagi poświęca promowaniu swojej pracy, tworząc pasujące, zaokrąglone kwadratowe zawieszki i wizytówki dla kompletnego pakietu marketingowego. A żeby jej branding był jeszcze bardziej spójny, na swoich torebkach umieszcza mały wycinek wzoru, którego używa, tak aby klienci mogli zobaczyć styl jej torebek już w momencie, gdy wręcza im swoją wizytówkę. Co więcej, Allisa jest zapaloną blogerką, która pisze o wszystkim, od swoich produktów, po design, rzemiosło i inteligentną strategię biznesową. Wspaniałe produkty, spójny branding i bezbłędne materiały promocyjne - wszyscy moglibyśmy się czegoś nauczyć od Allisy! Teraz tylko gdybym mogła zdecydować, którą torebkę wybrać...
Zdjęcia dostarczone przez Allisę Jacobs