10 Popularnych rozmiarów niestandardowych naklejek i jak ich używać

Udostępnij

Jeśli chodzi o materiały marketingowe, markowe naklejki są tak samo niezbędne jak wizytówki, broszury i ulotki. Po tym wszystkim, są one zabawne, niedrogie i niezwykle wszechstronne. Naklejki mogą być wykorzystywane do promocyjnych upominków, markowych opakowań, organizacji i wielu innych.

W GotPrint oferujemy druk naklejek w wielu formatach, w tym standardowych naklejek prostokątnych, naklejek wycinanych i etykiet rolkowych. Przy tak wielu opcjach, klienci nie zawsze są pewni, który kształt i rozmiar najlepiej odpowiada ich potrzebom. Jeśli tak jest, nie martw się - chętnie podzielimy się z Tobą najpopularniejszymi rozmiarami naklejek do różnych zastosowań.

Przeznaczenie ogólne - 3" x 3" Zaokrąglony kwadrat

Nasza kwadratowa naklejka o wymiarach 3" x 3" z zaokrąglonymi rogami może być wykorzystana na każdą okazję. Ten kształt dobrze nadaje się do naklejek ze zdjęciami, dzieł sztuki kolekcjonerskiej i kolorowych grafik.

Naklejki na wizytówki - prostokąt 2" x 3,5"

Wizytówka z naklejką to nieocenione narzędzie, jeśli często rozdajesz swoim klientom pakiety dokumentów lub katalogi produktów. Zamiast dołączać luźną wizytówkę, przyklej naklejkę na folder/kopertę lub katalog, aby upewnić się, że Twoje dane kontaktowe pozostaną na materiałach.

Naklejki ogólnego przeznaczenia - okrąg 3"

Dzięki swojej elastyczności, naklejki w kształcie koła są bestsellerem przez cały rok! Są one często wykorzystywane zarówno do zabawnych zastosowań (np. emojis), jak i praktycznych (np. etykiety na produkty).

Etykiety na adres zwrotny - zaokrąglony prostokąt 1,1" x 2,75"

Nadaj swoim kopertom elegancki wygląd dzięki profesjonalnie wydrukowanym etykietom na adres zwrotny. Rozmiar 1,1" x 2,75" zawiera wystarczająco dużo miejsca na imię i nazwisko oraz adres, a dodatkowo można je jeszcze bardziej spersonalizować za pomocą małego obrazka lub elementu dekoracyjnego.

Typografia - Prostokąt 2" x 8"

Jeśli drukujesz naklejki z odważnym, rzucającym się w oczy napisem, nasz rozmiar naklejki poziomej 2" x 8" sprawi, że Twoja wiadomość zostanie zauważona! Ten rozmiar może być umieszczony na laptopach, ramach rowerowych, skrzynkach wysyłkowych i innych.

Plomby na koperty - 1,625" x 1,625" Starburst

Nasze etykiety na rolce Starburst to elegancki sposób na zaklejenie osobistej lub profesjonalnej korespondencji. Ta niewielka naklejka jest w sam raz do umieszczenia logo, inicjałów lub monogramu.

Opakowania na żywność - Owal 1,5" x 2,5"

Nadaj swojemu projektowi naklejki delikatniejszy charakter dzięki naszym owalnym etykietom w rolce. Ten kształt doskonale sprawdza się w przypadku opakowań na żywność, takich jak torebki celofanowe czy jednorazowe kubki do kawy.

Etykiety imienne - 2,5" x 3,5" zaokrąglony prostokąt

Niestandardowy identyfikator może pomóc przełamać lody na spotkaniach i konferencjach, zwłaszcza jeśli dodasz do niego odrobinę humoru lub osobowości. Rozmiar naklejki 2,5" x 3,5" zapewni Ci dużo miejsca na wpisanie Twojego imienia i nazwiska oraz krótkiej sentencji lub oświadczenia.

Etykiety na wino - 3,5" x 4" Zaokrąglony prostokąt

Projektowanie własnych etykiet na wino to kreatywny sposób na personalizację butelek na wesela, urodziny i prezenty firmowe. Rozmiar 3,5" x 4" jest popularnym wyborem dla tradycyjnych butelek o pojemności 750 ml.

Tekst informacyjny - prostokąt 5" x 8"

Chcesz przekazać dużą ilość informacji? Naklejka o wymiarach 5" x 8" jest nieco mniejsza od połowy kartki papieru, więc możesz na niej wydrukować instrukcje, ostrzeżenia i inne ważne informacje.