Uczyń go wyjątkowym

Udostępnij

Wprowadzenie specjalnych kształtów okazało się strzałem w dziesiątkę dla naszych klientów, szczególnie tych, którzy pragną większej swobody twórczej w zakresie drukowanych materiałów. Musimy przyznać, że specjalne kształty doprowadziły do powstania wielu unikalnych i imponujących projektów, a niektórymi z nich nie mogłem się nie podzielić w tym wpisie na blogu. Kilka z tych trudnych do przeoczenia przykładów to projekty Valerie Strecker i Cindy Strecker z Flying Fish Art, LLC, które pokazują nam, jak były w stanie wykorzystać różne kształty, aby ich produkty były zarówno wyjątkowe, jak i uniwersalne.

Valerie i Cindy wzmacniają temat swojego projektu za pomocą kształtu - okrągłe karty reprezentujące bąbelki wody morskiej. Ponadto, ich karty służą jako wizytówki i zawieszki do towarów, co ułatwia im zamawianie jednego produktu i oferowanie dwóch elementów promocyjnych. W przypadku przywieszek wystarczyło zrobić dziurki i przywiązać sznurek, aby przyczepić je do swoich produktów.

Okrągłe karty zaprojektowane jako wizytówki i przywieszki do towarówValerie Strecker i Cindy Strecker z Flying Fish Art, LLC Valerie wyjaśniła mi, że używają tej samej maskotki, którą jej pradziadek uczynił ikoną, kiedy założył sklep na Barbadosie w latach 30-tych: latającej ryby w kapeluszu, która jest wyświetlana na ich kartach w kształcie koła: Bąbelki wody z Morza Karaibskiego i charakterystyczny monokl były inspiracją do stworzenia okrągłych wizytówek i zawieszek na towary. Odcienie sepii i styl art deco przypominają o epoce lat 30-tych i dziadku, podczas gdy jasne, żywe kolory pokazują wesołą, artystyczną stronę wnuków. Czcionka The Flying Fish została zaprojektowana tak, aby przypominała płynną wodę, a szeryfy przypominały płetwy ryby.
Wizytówki w kształcie zaokrąglonego kwadratu/diamentuValerie Strecker i Cindy Strecker z Flying Fish Art, LLC Co do wizytówek w kształcie zaokrąglonego kwadratu? Valerie i Cindy nieco podkręciły ten kształt (dosłownie) i stworzyły te piękne, diamentowe wizytówki, które doskonale podkreślają ich logo w kształcie litery V: Zainspirowane historyczną architekturą swojego miejsca, logo i wizytówka Vintage Church czerpią z bogatego nowoorleańskiego smaku Dzielnicy Francuskiej z jej kultowymi żelaznymi wyrobami pochodzącymi z 1800 roku. W literze "V" umieszczono fleur de lis, który stał się symbolem nadziei po huraganie Katrina. Karta w kształcie rombu odzwierciedla kontur litery "V" i wstążki sztandaru. Zużyte, ziemistozielone tło dodatkowo nadaje jej vintage'owy charakter i autentyczność środowiska i atmosfery, którą reprezentuje. Dziękujemy Valerie i Cindy za pokazanie nam dwóch wspaniałych przykładów na to, jak dobór kolorów, kształtów, wzorów i czcionek może współgrać ze sobą, tworząc potężny produkt. Projekty są po prostu piękne i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wymyślicie następnego! Czy masz projekt, który chciałbyś, aby pojawił się na naszym blogu? Napisz do mnie - blog@gotprint.net.