Jak sprawić, by Twój ślub był niezapomniany w czasie pandemii

Udostępnij

Myślisz, że oznakowanie bezpieczeństwa i higieny pracy zrujnuje twój wyjątkowy dzień? Pomyśl jeszcze raz! Chociaż uroczystości weselne mogą być małe, nie oznacza to, że nie możesz mieć wysokiej jakości, niezapomnianego nadruku weselnego w tym dniu. Bezpieczne wesele z covidem nadal może być wspaniałe, a dzięki sile druku pokażemy Ci jak...

Postępuj zgodnie z poradnikiem ślubnym Covid-19

Po pierwsze, upewnij się, że jak najściślej stosujesz się do wytycznych rządowych, aby uniknąć jakichkolwiek problemów w tym samym dniu. Chociaż zasady te są dość proste, poniżej przedstawiamy najnowsze aktualizacje dla Ciebie:

 • Jeśli znajdujesz się w obszarze, w którym występuje aktywny wybuch Covid-19, upewnij się, że sprawdziłeś swoje lokalne wytyczne.
 • Zachowajcie jak najmniejszy rozmiar imprezy, maksymalnie 30 osób. Nie obejmuje to personelu pracującego w wybranym przez Ciebie miejscu ani osób trzecich świadczących usługi cateringowe.
 • Wybierz bezpieczne miejsce ślubu z covidem i zanotuj wszystkie zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, które posiadają
 • Zarówno w trakcie wykonywania usługi, jak i w trakcie przyjmowania muszą być stosowane odpowiednie środki mające na celu zdystansowanie społeczne
 • Upewnij się, że wszyscy goście sprawdzą się pod kątem wszelkich objawów w okresie poprzedzającym wesele i podejmą odpowiednie działania.
 • Aby ułatwić Państwu jak najbardziej bezproblemowy przebieg dnia ślubu, mogą Państwo zdecydować się na wysłanie wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy wraz z zaproszeniem ślubnym lub zapisać karty z datą ślubu. Jest to dobry sposób, aby upewnić się, że Twoi goście są w pełni przygotowani.

Powyższe zasady zawsze mogą ulec zmianie, dlatego należy zwracać uwagę na wytyczne rządowe dotyczące ślubów covidalnych właśnie tutaj.

Społeczny dystans w stylu

W związku z tym, że wesela są zazwyczaj bardzo ruchliwe, znalezienie sposobu na zachęcenie do społecznego zdystansowania się może na początku wydawać się trudne. Oznaczenia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy nie są znane z tego, że są "romantyczne", ale przy odrobinie kreatywności można znaleźć sposoby na to, aby wiadomości były jasne i wciągające (bez niszczenia estetyki Twojego wielkiego dnia).

Signage jest teraz jeszcze ważniejszy dla Twojego wielkiego dnia, więc ważne jest, aby zrobić listę tego, czego potrzebujesz. Być może zdecydowałeś się wydrukować Znaki Powitania, Plany Miejsc Siedzeń i Numery Stołów, aby wymienić tylko kilka z nich. Twoje znaki informacyjne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa mogą być traktowane w taki sam sposób, a dzięki ich zgodności z resztą motywu Twojego ślubu, mogą one idealnie wkomponować się w Twoją estetykę.

Wraz z dowolnym oznakowaniem powitalnym, należy użyć dodatkowej tablicy informacyjnej przy głównych wejściach, aby przypomnieć gościom o towarzyskich przewodnikach. Jeśli chodzi o recepcję, należy nakleić naklejki na winylowe podłogi w celu zaznaczenia odległych społecznie szczelin, a nawet skierować ludzi w stronę Stacji Sanitarnych Ręcznych. Dlaczego nie wykazać się kreatywnością i nie użyć wstążki lub wiązki do stworzenia barier, dodając jednocześnie coś wyjątkowego do swojej przestrzeni?

Dodaj odrobinę humoru do swoich komunikatów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.
Wesela są powodem do świętowania, nawet w obecnych okolicznościach. Mając to na uwadze, można mieć trochę więcej zabawy z wiadomościami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa, aby ludzie byli zarówno uśmiechnięci, jak i bezpieczni. Widzieliśmy już mnóstwo panów młodych, panów młodych i projektantów, którzy bawili się w swoje covid bezpieczne kreacje ślubne, więc dlaczego nie dodać trochę humoru do swoich?

Niektóre z naszych ulubionych cytatów to...

 • "Odległość sprawia, że serce robi się cudowne."
 • "Rozprzestrzeniać miłość, nie zarazki."
 • "Dystans społeczny jest tymczasowy. "Miłość jest na zawsze."
 • "Proszę, pozwól nam kochać cię... z dystansu."
 • "*Smize and sanitise

Dopóki wasze wskazówki są jeszcze jasne, tzn. dodawanie "proszę zostać dwa metry od siebie", jest to okazja, aby naprawdę pokazać gościom, jak w pełni wykorzystaliście sytuację Covid-19.

Utrzymuj go w czystości

Stylowe zmywanie rąk przy użyciu ściennych urządzeń do mycia rąk. Możesz dostosować projekty podkładów do reszty nadruku ślubnego, a następnie umieścić je w użytecznych miejscach w całym obiekcie weselnym. Może to być w pobliżu baru lub w obszarze podpisywania księgi gości.

Aby zapewnić gościom dodatkowe bezpieczeństwo, można nawet dostosować małe butelki środków do higieny rąk z indywidualnymi etykietami do wykorzystania jako przysługi weselne! (O wiele bardziej użyteczne niż okulary strzałowe w dzisiejszych czasach).

Ślubne maski na twarz

Jeśli odwiedziłeś naszego bloga w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to wiesz, jak się czujemy w sprawie personalizowanych masek na twarz. Niestandardowe maski zapewniają kolejną kreatywną okazję, aby Twój covid bezpieczny dzień ślubu niezapomniany. Zamiast klasycznych prezentów, takich jak biżuteria i kolby na biodrze dla swoich druhn i panów młodych, dlaczego nie stworzyć unikalnych masek? Będzie to nie tylko wspaniała pamiątka dla przyjaciół i rodziny, ale także znacznie ułatwi zorganizowanie wszystkich!

W zależności od wybranego miejsca, maski mogą być lub nie być wymogiem, ale zawsze dobrze jest je mieć (na wszelki wypadek). W zależności od wybranego miejsca, maski mogą być lub nie być wymogiem, ale zawsze dobrze jest je mieć (na wszelki wypadek). Aby uniknąć potencjalnego zanieczyszczenia, można je umieścić przy wejściu na uroczystość lub jako dodatkowe przysługi na stołach.

To super proste, aby przesłać własne projekty dla naszych spersonalizowanych masek do twarzy i mamy nawet szereg darmowych projektów graficznych gotowych do pracy. Udaj się tutaj, aby dowiedzieć się, jak szybko znaleźć przewodnik, który pomoże Ci zacząć.

Dla gości, którzy nie mogą tego zrobić

Posiadanie tylko 30 gości na weselu może być trudne (zwłaszcza jeśli pierwotnie chciałeś zaprosić świat do świętowania). Choć nie wiadomo, kiedy zmienią się covid secure zasady ślubu, istnieją sposoby, aby podzielić się uroczystością z tymi, którzy nie mogą tam być.

Od czasu, gdy małe wesela stały się rzeczywistością, coraz więcej par na żywo śledzi ich ceremonię (dziękuję Zoom!). Co więcej, weselne hashtagi są bardziej popularne niż kiedykolwiek i stanowią świetny sposób na cyfrowe zapętlenie przyjaciół i rodziny, tak aby poczuli się częścią dnia.

Jeśli chodzi o fizyczne pamiątki, odbitki fotograficzne są świetną opcją. Niezależnie od tego, czy jest to kartka z podziękowaniem, czy zdjęcie w ramce - to świetny sposób na dzielenie się miłością z najbliższymi.

Ja, oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś miał wielkie świętowanie po tym wszystkim!

Jeśli chodzi o mniejsze wesela, jest tak wiele sposobów na kreatywność z całą swoją papeterią ślubną. Jeśli szukasz opinii eksperta, sprawdź nasz najnowszy przewodnik, w którym kilka z naszych ulubionych stajni weselnych udzieli Ci najlepszych wskazówek, jak najlepiej wykorzystać druki ślubne w tym sezonie.

Bez względu na rozmiar dnia, odkryj naszą pełną gamę produktów ślubnych, abyś mógł być gotowy do druku, niezależnie od tego, jaki dzień na Ciebie rzuci.